Rokycany na úvod přípravy podlehly FK ROBSTAV

Ve středu odehrál první tým FC Rokycany úvodní zápas zimní přípravy. V mrazivém počasí se na kluzkém povrchu umělého trávníku v Plzni na Doubravce postavil proti FK ROBSTAV.

Do zápasu šli hráči pouze s jedním společným tréninkem po vánoční pauze a na hře to bylo znát. Kvalita soupeře byla na vyšší úrovni. Skóre po prvním poločase bylo 1:3. Do druhého poločasu nasadili trenéři obou celků téměř celé nové sestavy. Příležitost tak dostali i hráči širšího kádru, kteří v průběhu podzimu naskakovali převážně do zápasů rezervního týmu. Ve druhé části hry se skóre měnilo pouze na jedné straně. Po třech přesných zásazích skončil zápas výsledkem 1:6. Jediným střelcem našeho týmu byl Rudolf Pražský.

Další zápas čeká A-tým v neděli 21.1.2024, na hřišti FK Meteor, utkání s pražským týmem začíná v10:00.